logo
logo
logo
Hlavné menu
Svadobné šaty
Vyhľadávanie


O NÁS

Prečo mať vlastné, nové svadobné šaty?

Milé budúce nevesty!

Zrejme ste už mysleli na to, že byť nevestou je krásne, jedinečné a že ten pocit byť „princeznou“ musí zažiť každá žena v živote aspoň raz... Čo keby sa to dalo nie len raz?

Mať vlastné svadobné šaty má veľmi veľa výhod a práve požičané šaty skrývajú v sebe veľa rizika. 

Predstavte si situáciu, že svoje vysnívané šaty, ktoré ste dlho hľadali nájdete v niektorom salóne. V kútiku srdca dúfate že sú to tie pravé, no možno už pri skúške sa sklamete. Riziko, že Vaša predchodkyňa ich poškodila, alebo nie sú pre Vašu postavu a výšku upravitelné, je veľmi veľké. Azda najväčšou nevýhodou požičaných svadobných šiat je, že ich musíte hneď po svadbe vrátiť do salónu. Neprichádza do úvahy, fotenie sa v nich po svadbe (v prípade nepriaznivého počasia, v prípade časovej tiesni v deň „D“).

 

Salón Suzy Bridal ponúka svadobné šaty na predaj podľa individuálnych potrieb každej nevesty. Rozmýšlali ste nad možnosťou kúpiť si svadobné šaty a nie si ich požičať?

U nás s našimi šatami a s Vašimi snami je všetko možné!

Dôvody prečo mať vlastné svadobné šaty:

    Prvým asi najväčším dôvodom je, že v úplne nových šatách sa budete cítiť ozaj výnimočne vo svoj deň „D“. Šaty budú čisté, voňavé, na Vás prispôsobené a len Vaše.

    Druhým nie menej dôležitým dôvodom je, že ak ste nízka alebo naopak vysoká, nie všetky šaty sú na Vás prispôsobitelné v salónoch a tak sa zužuje možnosť výberu. Ak si kúpite vlastné šaty, neriskujete, že ich Vám neskrátia z dôvodu, že ich bude mať vyššia nevesta požičané po Vás.

    Mať vlastné šaty je veľkou výhodou aj z pohľadu zábavy a fotiek. Viete sa uvoľniť v požičaných šatách, za ktorú zaplatíte vysokú kauciu ak Vám na ne niekto stúpi počas tancovačky, alebo sa poškodia pri fotení? Asi nie. Vo vlastných nemusíte mať takéto obavy a môžete sa zabávať bez komplikácií.

    Fotenie sa v svadobný deň je najväčšia výzva pre svadobný pár. Ak máte požičané šaty, nemáte možnosť posúvať fotenie svadobných portrétov na iný deň napr. v prípade daždivého počasia. Vo vlastných šatách sa môžete odfotiť už pred svadbou,  niekoľko dní po svadbe, na 1.výročie svadby alebo môžete vyskúšať nový štýl „trash the dress“.

    Prelistujte si na našu ponuku na našej stránke www.suzybridal.sk a vstúpte do sveta krásnych svadobných šiat, aby deň „D“ bol len Váš, aby šaty boli len Vaše. Ak v našej ponuke nenájdete svoje vysnívané šaty, objednajte sa do salónu a spolu nájdeme model a ušijeme šaty podľa Vašich predstáv.
PARTNERI

© bubishop 2014 - Obchodné podmienky - Ochrana osobných údajov
Všetky práva vyhradené - www.suzybridal.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT